Ga (je) mee? Op avontuur met de Brugkidz! Het nieuwe clubseizoen van de Brugkidz gaat beginnen! Wij hebben heel veel zin om met jullie op avontuur te gaan. Alle kinderen van de groepen 5 t/m 8 zijn van harte welkom. We beginnen op vrijdag 6 oktober. Eén keer per maand, op vrijdagavond, komen we bij elkaar van 19.00 uur tot 20.30 uur in de jeugdruimte van de Ontmoetingskerk. We beginnen de avond met een kort verhaal en gebed, daarna doen we een spel of gaan we knutselen en elke clubavond sluiten we af met chips en limonade!  Als het goed is, hebben alle kinderen een persoonlijke uitnodiging in de brievenbus ontvangen. Mocht je (per ongeluk) geen uitnodiging per post hebben ontvangen, mag je uiteraard gewoon komen!  Je kunt ons mailen via: brugkidz@kpnmail.nl We are ready for take-off!  Tot 6 oktober! Groetjes van de steward en stewardessen.

Cees, Emma, Madelon, Marjolijn en Corine