Diensten 24 september 2023


Ontmoetingskerk: 09.30 uur 24 september 2023 Zondag hoopt ds. A. Mol uit Zwijndrecht in onze dienst voor te gaan. De verkondiging heeft als thema ‘De kerk op het schip van de wereld’. Sjaak Kreeft zal de zang begeleiden met zijn orgelspel en de Schriftlezingen, beide uit Handelingen 27, zullen verzorgd worden door Lien van Weijen.

Livestream Ontmoetingskerk

Kerkradio

Orde van dienst

 

Zondag 1 oktober is er “Kliederkerk”

De dienst is in de Ontmoetingskerk en begint om 16 uur. We hebben er heel veel zin in en kijken er naar uit om jullie te ontmoeten. Het thema is “Jozef”. Het mooie verhaal uit Genesis. De jonge Jozef met zijn bijzondere dromen, Jozef die door zijn broers wordt verkocht. Jozef die in het verre Egypte in de gevangenis komt. Jozef die de dromen van de farao uitlegt en zo de leiding over het paleis en het volk krijgt. Genoeg verhaal om te knutselen, te luisteren en te zingen voor jong en oud. We sluiten de Kliederkerk af met een maaltijd. Iedereen is welkom, want in deze bijzondere verhalen kan iedereen zich herkennen.